زندگی بر اساس دوشس ملفی

ساخت وبلاگ
چکیده : نمایش طولانی است و صحنه‌های کشدار و زائد که ربطی به قصه ندارند حوصله تماشاگران را سر می‌برد. بازی‌ها... با عنوان : زندگی بر اساس دوشس ملفی بخوانید :

نمایش طولانی است و صحنه‌های کشدار و زائد که ربطی به قصه ندارند حوصله تماشاگران را سر می‌برد. بازی‌های بازیگران همه بدون استثنا خوب از کار در آمده‌اند حتا بازیگر نقش دوشس هم استثنائا خوب بازی می‌کند. حتا برادر دوشس هم که عاشق خواهرش است خوب بازی می‌کند. حتا آن یکی برادر دوشس که کشیش است و با برادر عاشق‌پیشه هم برادر است خوب بازی می‌کند. عاشق که می‌گویم نه اینکه مثلا خواهرش را دوست دارد و هوایش را دارد و فلان؛ نه، یعنی اینکه میل به تن خواهر و میل به تصاحب و تملک او را دارد. اینکه عشق چه بلایی سر آدم می‌آورد و از معشوقی که تن به تسلیم و وصل نداده چه چیزی می‌سازد مهم نیست، نمایش آنجا باید دیده شود و حرفش را بزند که تنها کسی که در داستان رذل خوانده می‌شود و عامل بدبختی و مرگ خانم دوشس است پس از فاجعه و هنگامی که تباهی از در و دیوار روزگار آویزان شده، به عاقبت رفتارش نگاه می‌کند و شجاعانه مرگ را انتخاب می‌کند و خودش را می‌کشد. 

چرا در مملکت ما هیچ آدم مسئولی، هیچ آدم رذل تبه‌کاری، با مرگ خودخواسته‌اش طلب عفو و عذرخواهی نمی‌کند؟ چرا خودکشی هنوز آیین قربانیان است؟

آداب سر باختنزندگی بر اساس حکمت تائو,زندگی بر اساس خرد سرخپوستان تولتک,زندگی بر اساس حرف مردم,زندگي بر اساس حكمت تائو,زندگی بر اساس تعالیم دینی,زندگی بر اساس قران,زندگی بر آرزو دارد اساس,کتاب زندگی براساس حکمت تائو,زندگی مناسب بر اساس گروه خون,سبک زندگی بر اساس تعالیم اسلامی,...
ما را در سایت آداب سر باختن دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : جمعه 7 آبان 1395 ساعت: 15:15