آداب سرباختن: یک/ سقوط

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سقوط، احتمالا تنها راه خودکشی برای بشر نخستین بوده است.

  همه ما مخصوصا از بعد ِ بلوغ جنسی در خواب، خودمان را دیده‎ایم که در یک فضای مبهم و خاکستری رنگ غوطه‎وریم و به ناگهان از یک جایی (بالای پله‎ها، پشت بام، نردبان، صخره و...) به پایین پرتاب شده‎ایم. برای من این سقوط شبان‎گاهی، همواره از گرده‎ی یک اسب پریشان و پرپرزن اتفاق می‎افتاد.

  در نوجوانی و بلافاصله پس از تجربه‎ی اولین شکست عشقی، خودم را بالای پشت بام خانه پدربزرگ در اراک دیدم و وقتی با ترس و هیجان سیگاری را که از جیب دایی‎م کش رفته بودم آتش زدم، فهمیدم که من حتما خودم را از این بالا طوری پرت خواهم کرد که حتی چیزی نماند برای جمع کردن. واپخش: وا بروم و پخش بشوم روی آسفالت سیاه و داغ تابستان 67 اراک، جایی که چند ساعت پیش، آخرین نیروهای عازم جنوب رژه رفته بودند.

  روی پشت بام رژه می‎رفتم و به چشمان "لام" خیره شده بودم که از طور دود بیرون دادن‎ام کیف می‎کرد لابد و نمی‎دانست دارد به دودی که از روح من بلند می‎شود نگاه می‎کند.

  همان‎جا بود که فهمیدم عاشق نمی‎میرد؛ بخار می‎شود.   

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 20 شهريور 1395 ساعت: 13:50
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها